з 8:00 до 17:00
Інформація
Пошук

GSN-305

Модель: Адъювант
-9 %
Акція
Топ продажів

До кінця Акції залишилося:

Короткий опис


GSN-305 Продукт нового покоління, виробляється компанією «Фітонанотехнологіі», що спеціалізується на розробках високоефективних екологічних продуктів і препаратів для підвищення продуктивності сільськогосподарського виро... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Полиалкоксилат модифицированный полиолом
Відомі препарати - AquaSilk
Тарна одиниця -
Дивитися всі характеристики

Доступні опції


Знайшли дешевше?
220грн 200грн

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

GSN-305

 Продукт нового покоління, виробляється компанією «Фітонанотехнологіі», що спеціалізується на розробках високоефективних екологічних продуктів і препаратів для підвищення продуктивності сільськогосподарського виробництва.

 За біологічними властивостями і економічними показниками GSN-305, ефективно замінює відомі імпортні препарати, безпечний для навколишнього середовища.


  Переваги GSN-305

Відмінна сумісність з усіма водорозчинними пестицидами, мікродобривами та біопрепаратами;

⦁ захист рослин в період вегетації від сонячних опіків і запобігання розтріскування плодів;

⦁ зниження до 30-50% використовуваних пестицидів, біопрепаратів, стимуляторів росту, мікродобрив та пролонгація їх дії - до 15 днів;

⦁ затримка вологи в кореневій системі і листях рослин під час посухи - до 15 днів;

⦁ зниження втрат врожаю при збиранні.


  Рекомендації щодо застосування GSN-305

⦁ Внекорневая обробка: GSN-305 застосовується в формі водного розчину. Рекомендована концентрація 0,05% (50мл / 100 л води) при нормі витрати робочої рідини від 200 до 300 л на гектар. Бак наполовину наповнюють водою і при працюючій мішалці додають необхідні препарати. Потім мішалку зупиняють і додають GSN-305, після чого доливають в бак води до необхідного об'єму і знову включають мішалку. Рослини обприскують робочим розчином в період вегетації з інтервалом 7-10 днів. При цьому досягається максимальний ефект закріплення препаратів на листу, а так само гарантується збереження вологи в рослині.

⦁ Передпосівна обробка насіння: Для обробки насіння різних культур готується розчин GSN-305. Рекомендована концентрація 0,05% (50 мл / 10 л води). Відсортовані насіння протягом 10-12 годин замочують у день посіву в робочому розчині і просушують перед висіванням в затіненому місці до сипучого стану.

⦁ Коренева підгодівля: При підгодівлі рослин за допомогою поливу під корінь в розчин додають розчин GSN-305 для утримання вологи.

⦁ Обробка бульб, цибулин: обробку проводять в затіненому місці за допомогою обприскування бульб (цибулин) або їх замочування в розчині на декілька годин.

Після замочування робочий розчин можна застосовувати кілька разів.

⦁ Обробка розсади перед висадкою: перед посадкою коріння рослин замочують в робочому розчині. Дана обробка сприяє утриманню вологи в кореневій системі і її захисту від механічних пошкоджень, грибкової інфекції і дрібних шкідників.

Характеристики
Діюча речовина Полиалкоксилат модифицированный полиолом
Відомі препарати AquaSilk
Тарна одиниця

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду