з 8:00 до 17:00
Інформація
Пошук

ФЕРМЕР

Модель: Гербицид

Короткий опис


Високоефективний селективний гербіцид контактної дії широкого спектру однорічних та деяких багаторічних дводольних бур'янів.Період захисної дії:при обробці посівів після проростання і появи сходів бур’янів препарат діє я... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Оксифлуорфен, 240 г/л
Відомі препарати - Гоал
Тарна одиниця -
Дивитися всі характеристики

Доступні опції


Знайшли дешевше?
598грн

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

Високоефективний селективний гербіцид контактної дії широкого спектру однорічних та деяких багаторічних дводольних бур'янів.


Період захисної дії:


при обробці посівів після проростання і появи сходів бур’янів препарат діє як контактний гербіцид і одночасно як ґрунтовий, при потраплянні на ґрунт. Фермер практично не переміщується і не змивається дощем, створюючи на поверхні ґрунту гербіцидний екран, дія котрого може тривати до 3 місяців за умови його цілісності (обробіток ґрунту знижує дію гербіцидного екрану).
Механізм дії:


гербіцид має контактну дію, потрапляючи на поверхню рослини призводить до порушення синтезу хлорофілу і руйнування клітинних мембран.
Властивості та переваги:


Високоефективний гербіцид проти берізки польової, жабрію, ромашки, гірчаків, лободи, кропиви, щириці, редьки дикої та ін.

Гербіцид контактної дії, проявляє гербіцидну активність, як безпосередньо через зелені частини листків при обробці по вегетацї, так і через ґрунт.

Препарат швидко проникає в листя бур’янів, але немає системної дії та при змиванні із рослини опадами попадає у ґрунт, де діє як ґрунтовий гербіцид.

Ґрунтова дія препарату заснована на ефекті захисного екрану, що забезпечує його здатність подавлювати бур’яни, які проростають.

Препарат №1 для контролю амброзії в посівах соняшнику.Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика:


ІІ клас (високо токсичні), подразнює слизову оболонку очей.
Термін придатності та умови зберігання препарату:


Три роки в закритій заводській упаковці при температурі від +5 °С до +35 °С.
Шкідливі об’єкти:


Високочутливі:


кропива глуха пурпурова, мак польовий, кропива стеблеобгортаюча глуха, спориш звичайний, дурман звичайний, гірчак березковидний, переліска однорічна, редька дика, галінсога дрібноквіткова, лутига розлога, вероніка плющолиста, гірчиця польова, грицики звичайні, паслін чорний , лобода біла, щириця звичайна, талабан польовий, осот городній (з насіння), рутка лікарська, кропива жалка, жабрій звичайний, вероніка персидська, амброзія полинолиста, ромашка, види, портулак городній, підмаренник чіпкий, жовтозілля звичайне.


Середньочутливі:


миший сизий, миший зелений, просо куряче (плоскуха) , вівсюг звичайний, тонконіг однорічний.


Стійкі: зірочник звичайний.

Характеристики
Діюча речовина Оксифлуорфен, 240 г/л
Відомі препарати Гоал
Тарна одиниця

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду