з 8:00 до 17:00
Інформація
Пошук

КЛІНЕФЕКТ

Модель: Гербицид

Короткий опис


Високоефективний гербіцид для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах сої.(60г на 1га) (~350 грн на 1га)Швидкість дії:У чутливих рослин ріст зупиняється вже за декілька годин після обробки. Пе... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Імазамокс, 700 г/кг
Відомі препарати -
Тарна одиниця - 1кг
Дивитися всі характеристики

Доступні опції


Знайшли дешевше?
5 414грн

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

Високоефективний гербіцид для боротьби з однорічними злаковими та дводольними бур’янами в посівах сої.

(60г на 1га) (~350 грн на 1га)

Швидкість дії:


У чутливих рослин ріст зупиняється вже за декілька годин після обробки. Перші ознаки дії препарату помітні вже на 2-3 добу, а повна загибель рослин відбувається на 20-40 добу.
Механізм дії:


Імазамокс проникає в бур’яни через коріння та листя, пересуваючись флоемою та ксилемою речовина накопичується в меристемних ділянках. У рослин порушуються процеси синтезу амінокислот, що призводить до припинення росту та гибелі.
Властивості та переваги:


довготривалий період захисної дії, за рахунок чого контролює другу хвилю бур’янів, чим здешевлює та оптимізує систему захисту;

широкий спектр дії проти однорічних злакових та дводольних бур’янів;

має низькі норми витрати;

можливість використання як до, так і після сходів культури.Застереження:


Увага! Застосування препарату з діючою речовиною з класу імідазолінони на одному і тому ж полі дозволяється 1 раз на 3 роки!


У рік застосування можна висівати пшеницю озиму і ріпак озимий (сорти та гібриди, стійкі до імідазолінонів); через рік – ярі та озимі пшеницю, ячмінь, жито, тритікале, кукурудзу, горох, сою, боби, сорго, люцерну, люпин, ріпак і соняшник (сорти та гібриди стійкі до імідазолінонів); через два роки – овес, соняшник (традиційні сорти і гібриди), через три роки – будь-які культури без обмежень, включаючи традиційні сорти і гібриди ріпаку, цукрових буряків. Імовірність післядії імазамокс підвищується на кислих ґрунтах, при малій кількості опадів і короткому безморозному періоді. на кислих ґрунтах (ph менше 5,5) в умовах посухи при короткому безморозному періоді для визначення післядії рекомендується проводити біотестування.

Характеристики
Діюча речовина Імазамокс, 700 г/кг
Відомі препарати
Тарна одиниця 1кг

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду