з 8:00 до 17:00
Інформація
Пошук

Містард

Виробник: ALFA Smart Agro
Модель: Гербицид
Топ продажів

Короткий опис


Діюча речовинаТрибенурон-метил, 750 г/кгПрепаративна формаГранули, що диспергуються у водіПризначенняГербіцид для контролю з дводольних бур’янів на посівах соняшнику, стійкого до трибенурон-метилуТара0,5 кгКультураПерева... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Трибенурон-метил, 750 г/кг
Відомі препарати - Експрес
Тарна одиниця - 500г
Дивитися всі характеристики

Доступні опції


Знайшли дешевше?
748грн

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

Діюча речовина
Трибенурон-метил, 750 г/кг
Препаративна форма
Гранули, що диспергуються у воді
Призначення
Гербіцид для контролю з дводольних бур’янів на посівах соняшнику, стійкого до трибенурон-метилу
Тара
0,5 кг
Культура

Переваги

  • Спеціально розроблена препаративна форма для застосування на посівах спеціалізованих гібридів соняшнику.
  • Гнучкість застосування: від 2 до 8 листків культури.
  • Широкий спектр контрольованих бур’янів, особливо таких як осот, лобода біла, нетреба, дурман звичайний та ін.
  • Не має обмежень у сівозміні.

Механізм дії

Після обробки трибенурон-метил швидко проникає у листя і переміщується в рослинах до точок росту. Дія препарату полягає у пригнічені ферменту ацетолактатсинтази та наступному блокуванні утворення валіну, ізолейцину, порушуючи процес синтезу білків і нуклеїнових кислот. При цьому, протягом 3-х годин після застосування відбувається зупинка поділу клітин та росту рослин чутливих видів бур’янів.

Властивості

Видимі симптоми гербіцидної дії з’являються через 5–8 днів, а загибель бур’янів настає через 10-25 днів. Менш чутливі бур’яни та ті, що перебувають на більш пізній стадії росту, можуть не загинути, але їх ріст припиняється і вони більше не конкурують з культурою за споживання поживних речовин і води.

Загальні рекомендації

Для максимальної ефективності гербіцид слід вносити в період активного росту бур’янів у фазі 2-4 листків однорічних та розетки (10-15 см) – багаторічних. Гербіцид забезпечує захист посівів від моменту обприскування до появи нової хвилі бур’янів. Тепла погода підвищує швидкість дії гербіциду, а прохолодна та суха — уповільнює її. Завдяки швидкому розпаду препарату у ґрунті відсутні обмеження для наступних культур у сівозміні. Препарат не можна застосовувати, якщо рослини мокрі від роси або дощу, а також якщо протягом 3 годин після обробки очікується дощ. В разі густого стояння культури або дуже сильного засмічення слід використовувати максимальний об’єм робочої рідини. Не застосовувати на гібридах, у яких немає гену стійкості до трибенурон-метилу! Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов. Для боротьби зі злаковими бур’янами внесення грамініцидів проводити за 5-7 діб до або після внесення гербіциду Містард. Не рекомендується робити бакові суміші гербіциду Містард з грамініцидами та фунгіцидами. Робочий розчин препарату необхідно використати впродовж 24 годин. Обприскування проводити за швидкості вітру не більше 3-4 м/с. Не допускайте знесення робочого розчину на сусідні культури, чутливі до гербіциду.

Норма витрати робочої рідини

200–300 л/га.

Cфера застосування та норми витрат (зареєстровано в Україні)

КультураОб’єктиНорма витрати препарату, г/гаСпосіб обробкиМаксимальна кількість обробок
Соняшник, стійкий до трибенурон-метилуОднорічні та багаторічні дводольні бур’яни30-50 + ПАР Альфалип Екстра (0,2-0,25 л/га)Обприскуваня культури у фазі від 2 до 8 листків1
Характеристики
Діюча речовина Трибенурон-метил, 750 г/кг
Відомі препарати Експрес
Тарна одиниця 500г

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду