з 8:00 до 17:00
Інформація
Пошук

Биохелат газон,хвоя,цветы

Модель: Микроудобрение

Короткий опис


БІОХЕЛАТ ГАЗОН • ХВОЯ • КВІТИПоліхелатное мікродобриво нового покоління для хвойних і декоративних рослин, трав'яних газонів, квітів. Оновлена ​​формула дозволяє використовувати для передпосівної обробки насіння, позакор... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Nобщ.-140; P2O5-12,5; K2O-15,2; MgO-3,9; Fe-11,0; Mn-5,4; Zn-4,3; B-3,0; Cu-0,4; SO3-12,0; Co-0,01; Mo-0,3; I-0,005; Ti-0,021; гуминовые вещества -6,8; активатор, прилипатели, аминокислоты, регулятор роста, комплексоны: природные органические кислоты
Відомі препарати -
Тарна одиниця - 10л
Дивитися всі характеристики

Доступні опціїМінімальна кількість для замовлення цього товару: 10.
Знайшли дешевше?
100грн

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

БІОХЕЛАТ ГАЗОН • ХВОЯ • КВІТИ

Поліхелатное мікродобриво нового покоління для хвойних і декоративних рослин, трав'яних газонів, квітів. Оновлена ​​формула дозволяє використовувати для передпосівної обробки насіння, позакореневого та кореневого підживлення.


склад


Біохелат "Газон, хвоя, квіти" містить активатор і необхідні мікроелементи в легко доступній формі: Nобщ.-140; P2O5-12,5; K2O-15,2; MgO-3,9; Fe-11,0; Mn-5,4; Zn-4,3; B-3,0; Cu-0,4; SO3-12,0; Co-0,01; Mo-0,3; I-0005; Ti-0,021; гумінові речовини -6,8; активатор, прилипачі, амінокислоти, регулятор росту, комплексони: природні органічні кислоти.

Активна форма поживних елементів сприяє синтезу рослинами необхідних ферментів для більш повного засвоєння Азоту (N), Фосфору (P), Калію (K), Магнію (Mg). Хелатирующие агенти ОЕДФ і ЕDDНА забезпечують поліпшене поглинання мікроелементів позакореневого та кореневою системою рослин в порівнянні з попередніми поколіннями хелатних мікродобрив.


Дія

Біохелат "Газон, хвоя, квіти" стабільний на всіх типах грунтів з рН від 3,5до 10,0 од. Чи не замінимо на карбонатних грунтах. Комплексонати мікроелементів на цих грунтах не руйнуються і повністю доступні рослинам.


Препарат оптимізує живлення рослин, запобігаючи мікроелементозние захворювання (залізний, марганцевий, цинковий хлороз), активізує метаболічні процеси.


Поліпшується імунітет рослин. Підвищується стійкість до температурного, водного, сольового стресу, а також до грибкових, бактеріальних, вірусних захворювань.


Завдяки підвищенню вмісту хлорофілу колір рослин стає насичено зеленим.


Біохелат гарантує прекрасну, густу і яскраву траву на Вашому газоні, допомагає формуванню міцної і стійкої дернини.


Біохелат сприяє газону:


бути довговічним;

стійким до витоптування;

несприйнятливим до несприятливих кліматичних умов;

добре переносити скошування і рівномірно відростати після нього;

утворювати потужну дернину з рівною поверхнею;

мати яскравий зелений колір;

відростати рано навесні;

бути зеленим до глибокої осені.

Застосування на квітах покращує забарвлення і яскравість бутона, підвищує період збереження після зрізання. Обробка насіння і саджанців підвищує приживлюваність.


БІОХЕЛАТ підвищує декоративність газону, хвої, квітників і їх зимостійкість.


ЗАСТОСУВАННЯ ТА ДОЗИ

Застосовувати починають після зимівлі і далі з інтервалом 3 - 4 тижні по листу або під корінь (обприскувати або поливати) з розрахунку:


Робочий розчин для газонної трави: на одну сотку газону розчинити 50 мл препарату в 10 л води


Робочий розчин для обприскування декоративних, хвойних рослин і квітів: розчинити 40 мл препарату в 10 л води. Рясно змочити зелені частини рослин.


Робочий розчин для поливу декоративних, хвойних рослин і квітів: розчинити 40 мл препарату в 10 л води. Вносити з розрахунку 5 -10 літрів на 1м2 кореневої зони рослин.


Передпосівний обробіток насіння виробляти шляхом замочування у водному розчині препарату з розрахунку 10 мл препарату на 1,0 л води протягом 3 годин. Після замочування насіння просушити або одразу висіяти.

Характеристики
Діюча речовина Nобщ.-140; P2O5-12,5; K2O-15,2; MgO-3,9; Fe-11,0; Mn-5,4; Zn-4,3; B-3,0; Cu-0,4; SO3-12,0; Co-0,01; Mo-0,3; I-0,005; Ti-0,021; гуминовые вещества -6,8; активатор, прилипатели, аминокислоты, регулятор роста, комплексоны: природные органические кислоты
Відомі препарати
Тарна одиниця 10л

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду