Information
Search

Агропав Екстра

Модель: Прилипатель

Короткий опис


Серед широкого асортименту продукції, спрямованої на збільшення ефективності фунгіцидів, гербіцидів і інсектицидів, прилипач АГРОПАВ Екстра займає особливе місце. Вся справа в тому, що йому під силу виконувати по-справжн... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Гетерополимерные ПАВ
Відомі препарати - Сильвет Голд
Тарна одиниця -
Дивитися всі характеристики

Доступні опціїМінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.
Знайшли дешевше?
255.82грн.

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

Серед широкого асортименту продукції, спрямованої на збільшення ефективності фунгіцидів, гербіцидів і інсектицидів, прилипач АГРОПАВ Екстра займає особливе місце. Вся справа в тому, що йому під силу виконувати по-справжньому важливі функції на земельних угіддях, Так, основна речовина органісіліконовий сурфакат дає можливість знижувати робочий об'єм робочої рідини для оброблення рослини. Крім того, в цілому знижує обсяг оброблюваної площі. Натяг робочого розчину дозволяє поліпшувати дії препаратів. АГРОПАВ Екстра прилипач позитивно впливає на всмоктування рослинами гербіцидів фунгіцидів.


Важливі додаткові властивості АГРОПАВ Екстра

Крім основного свого призначення, прилипач АГРОПАВ Екстра може похвалитися цілою низкою інших переваг, про які повинен знати кожен, хто захоче купити прилипач АГРОПАВ Екстра в Україні.


Так, препарат здатний запобігти змиванню пестицидів дощовими опадами, що значно подовжує термін їх дії і не потребує повторного внесення, Це в свою чергу впливає на те, що прилипач АГРОПАВ Екстра піклується про екологічність рослин. Крім цього, при несприятливих погодних умовах (за часів посухи або холодних ночей), даний продукт дозволяє системним гербіцидів швидко проникати в бур'яни і гнітюче діяти на них.


Вигідна покупка


У нашому інтернет магазині ТОВ АБИС кожен бажаючий може купити прилипач АГРОПАВ Екстра ціна на який робить покупку не тільки економічною, але й приємною.

Характеристики
Діюча речовина Гетерополимерные ПАВ
Відомі препарати Сильвет Голд
Тарна одиниця