з 8:00 до 17:00
Інформація
Пошук

Авіценна

Виробник: ALFA Smart Agro
Модель: Протравитель

Короткий опис


Діюча речовинаТебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/лПрепаративна формаСуспензійна емульсія для обробки насінняПризначенняСучасний трикомпонентний протруйник широкого спектра дії з вираженим фі... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Тебуконазол 50 г/л, прохлораз 250 г/л, крезоксим-метил 50 г/л
Відомі препарати -
Тарна одиниця -
Дивитися всі характеристики

Доступні опціїМінімальна кількість для замовлення цього товару: 5.
Знайшли дешевше?
1 103грн

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

Діюча речовина
Тебуконазол, 50 г/л + прохлораз, 250 г/л + крезоксим-метил, 50 г/л
Препаративна форма
Суспензійна емульсія для обробки насіння
Призначення
Сучасний трикомпонентний протруйник широкого спектра дії з вираженим фізіологічним ефектом
Тара
5 л
Культура

Переваги

  • Комплексний захист насіння та сходів від насіннєвої, ґрунтової та аерогенної інфекції.
  • Синергія трьох діючих речовин з різних хімічних класів забезпечує найширший спектр фунгіцидної дії.
  • Надійний контроль кореневих гнилей і снігової плісняви забезпечує відмінну перезимівлю та швидке відновлення вегетації.
  • Ідеально підходить для посівів з високим потенціалом врожайності, а також завдяки вираженому фізіологічному ефекту – для пізніх посівів (особливо після гібридів соняшнику, стійких до імідазолінонів).

Властивості

Завдяки наявності трьох компонентів Авіценна знищує інфекцію на поверхні, всередині насіння та в ґрунті. Препарат має широкий спектр активності проти патогенів (сажкові хвороби, кореневі гнилі, септоріоз та ін. плямистості, пліснявіння насіння, снігова пліснява, борошниста роса). Протруйник підвищує енергію проростання і схожість посівного матеріалу

Загальні рекомендації

Протруювання здійснюється на спеціальних машинах. Перед застосуванням каністру з препаратом ретельно збовтують. Застосовують Авіценну у розведенні з водою, в залежності від виробничих умов та типу машин. Перед протруюванням потрібно очистити та відкалібрувати посівний матеріал, оскільки частки битого зерна, пил і домішки можуть бути причиною зв’язування значної кількості препарату. Робочий розчин, має бути використаний у день його приготування.

Механізм дії

Тебуконазол проявляє системну дію, захищаючи проросток. Дія тебуконазолу основана на процесі інгібування біосинтезу стерину, що входить до складу клітинної стінки гриба. Це призводить до порушень у процесі поділу клітин, а згодом – і до повної загибелі грибного організму. Крім того, на початкових стадіях розвитку тебуконазол уповільнює синтез гіберелінів і діє як регулятор росту, тобто гальмує процес видовження міжвузлів у зернових культур. Цей механізм не допускає надмірного розвитку надземної частини рослини і, водночас, сприяє інтенсивному розвитку кореневої системи. Крезоксим-метил відноситься до контактно-системних діючих речовин. Володіє захисною, лікувальною діями, а також ефектом стимулятора росту. Прохлораз належить до контактно-системних діючих речовин. Він є фунгіцидом захисної та профілактичної дії. Прохлораз знезаражує ґрунт біля насіння та саму насінину (локальна дезінфекція) від збудників хвороб, чим запобігає подальшому зараженню хворобами молодої рослини.

Cфера застосування та норми витрат (зареєстровано в Україні)

КультураХворобаНорма витрати препарату, л/тСпосіб обробкиМакс. кількість обробок
Пшениця озимаСажкові хвороби, фузаріозна, гельмінтоспоріозна, церкоспорельозна кореневі та прикореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, септоріоз, борошниста роса0,4-0,6Протруювання насіння суспензією препарату (10 л робочого розчину на 1 т насіння)1

Планується реєстрація на наступні культури:

КультураХворобаНорма витрати препарату, л/тСпосіб обробкиМакс. кількість обробок
Ячмінь ярий та озимийСажкові хвороби, кореневі гнилі, пліснявіння насіння, снігова пліснява, сітчаста плямистість, борошниста роса0,4-0,6Протруювання насіння суспензією препарату (10 л робочого розчину на 1 т насіння)1
ОвесЛетюча, покрита сажки, червоно-бура плямистість, пліснявіння насіння
ПросоСажка волоті, пліснявіння насіння
Кукурудза (на зерно)Летюча, пухирчаста сажки, фузаріозні кореневі та прикореневі гнилі, пліснявіння насіння0,5-0,6
Льон-довгунецьАнтракноз, крапчастість, плямистості, пліснявіння насіння0,4–0,6Протруювання насіння суспензією препарату (3-5 л робочого розчину на 1 т насіння)
РіпакПліснявіння насіння, альтернаріоз, коренева гниль, фомоз, фузаріоз (коренева форма)0,5Протруювання насіння суспензією препарату (10 л робочого розчину на 1 т насіння)
Нут, горохАскохітоз, антракноз, фузаріоз, пліснявіння насіння
Характеристики
Діюча речовина Тебуконазол 50 г/л, прохлораз 250 г/л, крезоксим-метил 50 г/л
Відомі препарати
Тарна одиниця

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду