з 8:00 до 17:00
Інформація
Пошук

Зеастимулін

Виробник: Високий Врожай
Модель: Регулятор роста

Короткий опис


ТОВ «АБІС» м Токмак - організація, що займається продажем пестицидів, добрив та стимуляторів росту для рослин з 1999 року. За весь час роботи ми налагодили співпрацю з великими агрохолдингами. Активно реалізуємо продукці... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Природные фитогормоны в композиции с 2,6-диметилпиридин-1-оксиду с муравьиной кислотой — 50 г/л и биогенных микроэлементов.
Відомі препарати -
Тарна одиниця - 100мл
Дивитися всі характеристики

Доступні опції


Знайшли дешевше?
215грн

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

ТОВ «АБІС» м Токмак - організація, що займається продажем пестицидів, добрив та стимуляторів росту для рослин з 1999 року. За весь час роботи ми налагодили співпрацю з великими агрохолдингами. Активно реалізуємо продукцію і для малих фермерських господарств. Пропонуємо купити у нас один з найефективніших регуляторів росту для кукурудзи «Зеастимулін».


«Зеастимулін» - регулятор росту рослин для кукурудзи. Виготовлений з речовин органічного походження. Комплексно впливає на схожість, ріст і розвиток культури. Збільшує кількість жирів і білка в зернах, обсяг зеленной маси, прискорює утворення качана і викидання віника.


Регулятор росту для кукурудзи «Зеастимулін» вносять перед посівом, просочуючи посівний матеріал стимулятором або по листу, коли рослина перебуває у фазі 3-го листка і до фази 7го листа. Біостимулятор використовують в комплексі з внесенням інших пестицидів. Це малотоксичний препарат для людей і медоносних комах.


Проводячи експерименти на дослідних станціях, розробники стимулятора для кукурудзи довели, що посіви, оброблювані «Зеостімуліном» збільшують врожайність зерна в середньому на 12%, а зеленной маси на 15%.


переваги Зеастимулін

Регулятор росту рослин для кукурудзи «Зеастимулін» має низку переваг. Його зручно використовувати, не вимагає особливих знань про пестициди. Виробник дає такі гарантії:


дружня схожість


Зменшення негативного дії інших пестицидів


антимутагенний ефект


Міцний імунітет у рослин до хвороб, викликаним грибками і бактеріями


Раннє дозрівання качанів


Підвищення стійкості до посухи


Ви можете купити активатор для кукурудзи «Зеастимулін» або на нашому інтернет - сайті, або приїхавши на головний склад в місто Токмак. У режимі телефонного дзвінка наші менеджери безкоштовно проконсультують і допоможуть підібрати і купити препарат. Доставка в будь-яке місто України безкоштовно.

Характеристики
Діюча речовина Природные фитогормоны в композиции с 2,6-диметилпиридин-1-оксиду с муравьиной кислотой — 50 г/л и биогенных микроэлементов.
Відомі препарати
Тарна одиниця 100мл

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду