з 8:00 до 17:00
Інформація
Пошук

Бромадиолон 0,25%

Модель: Родентицид
Топ продажів

Короткий опис


Бромадіолон - це отрута антикоагулянтної дії, який при потраплянні в організм гризунів порушує утворення вітаміну К1, за участю якого виробляються білки протромбінового комплексу. Гризуни, поїдаючи отруєну приманку отрим... Читати далі...

Короткі характеристики


Діюча речовина - Бромадіолон 0,25%
Відомі препарати - Бромадіалон
Тарна одиниця -
Дивитися всі характеристики

Доступні опції


Знайшли дешевше?
350грн

  • Наявність: На складі


Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу в м.Токмак

Банківський переказ

Банківський переказ

Оплата на р/р або на карту Приват Банка

Готівкою

Готівкою

В офісі м.Токмак

Доставка Новою Поштою

Доставка Новою Поштою

У будь-яку точку України

Бромадіолон - це отрута антикоагулянтної дії, який при потраплянні в організм гризунів порушує утворення вітаміну К1, за участю якого виробляються білки протромбінового комплексу. Гризуни, поїдаючи отруєну приманку отримують смертельну дозу препарату протягом 1-2-х днів. Через добу після вживання летальної дози бромадіолон рівень згортання крові у гризунів різко сповільнюється, і підвищення проникності судин викликає загибель організму від кровотечі. Загибель гризунів настає через 3-7 доби.

застосування

Засіб призначений для приготування і застосування професійним контингентом отруєних приманок для знищення щурів і мишей в практиці, дератизації на об'єктах різних категорій.

дозування

Отруєну приманку готують шляхом змішування засобу бромадіолон 0,25% з доброякісними харчовими продуктами (очищене зерно, крупа, гранульований комбікорм тощо) в співвідношенні 20 г концентрату на 1 кг готової приманки. Для підвищення привабливості для гризунів рекомендується використовувати додаткові харчові атрактанти - рослинна нерафінована олія (3%) або цукор (3-10% в складі приманки). Приманку розміщують в попередньо виявлених місцях мешкання гризунів: уздовж стін, перегородок, біля нір, розкладаючи в сухих місцях під укриттями з використанням пристосованих ємностей (ящики для приманок, дренажні труби, лотки, коробки) або спеціальних контейнерів. Приманку розкладають по 50-100 г для щурів або по 10-25 г для мишей. Відстань між точками розкладки приманки становить 2-15 м, в залежності від чисельності гризунів. Порції приманок для мишей розкладають частіше, ніж для щурів. Розкладену приманку оглядають через 1-2 дня після розкладки, а потім з інтервалом в 1 тиждень.

Протипоказання

При використанні препарату в місцях зберігання кормів для тварин і продуктів харчування.

застереження

При проведенні планової дератизації на території не допускати присутності домашніх тварин, сторонніх осіб, особливо дітей. Розкладати препарат мають право відповідні фахівці або інші особи, які пройшли інструктаж по роботі з даними ядохимикатом. Всі роботи з препаратом проводити в спецодязі, розкладати приманки із засобом за допомогою гумових рукавичок, пінцетів, пластикових ложок. Не допускати потрапляння препарату на шкіру, слизові оболонки, всередину. У разі забруднення шкіри препаратом ретельно промити це місце водою з милом, при попаданні препарату в шлунок - звернутися до лікаря. Залишки нез'їденого препарату, тару, трупи гризунів утилізують згідно діючих інструкцій з дератизації.

Форма випуску

Герметично закриті каністри об'ємом 1 та 5 л.

зберігання

Зберігати в місцях, недоступних для дітей і домашніх тварин, окремо від харчових продуктів, кормів і лікарських засобів, в тарі з етикеткою при температурі від -20 ° С до +40 ° С.


Термін зберігання - 2 роки з дати виготовлення.

Характеристики
Діюча речовина Бромадіолон 0,25%
Відомі препарати Бромадіалон
Тарна одиниця

Написати відгук

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду